OD 2 DO 48 MIESIĘCY

Użyj suwaka aby wybrać okres pożyczki bez zaświadczeń nawet do 48 miesięcy!

NAWET 25.000 ZŁ

Dostępne są pożyczki bez zaświadczeń w wysokości od 100 zł do nawet 25.000 zł!

PIENIĄDZE W 15 MINUT

Dzięki szybkiej procedurze online, pieniądze mogą trafić na Twoje konto nawet w 15 minut!


Często powodem, dla którego bank nie chce przyznać pożyczki jest uprzednie zadłużenie. Firmy udzielające pożyczek długoterminowych proponują swoje usługi także osobom zadłużonym. Zła historia kredytowa w biurach informacji kredytowej i gospodarczej nie przekreśla szans na pożyczkę pozabankową. Jest to alternatywa dla kredytu bankowego, jednak należy pamiętać, że jest to zdecydowanie droższa usługa. Pożyczki pozabankowe mogą kusić także brakiem wymogu okazywania zaświadczeń o pracy i zarobkach. Udzielanie takiej pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń często odbywa się przez Internet, wymagany jest jedynie dowód osobisty, konto bankowe oraz telefon komórkowy. Dzięki temu pożyczka może być udzielona nawet w kilkanaście minut, a pieniądze znajdą się na naszym koncie jeszcze tego samego dnia. Pożyczki długoterminowe online są alternatywą dla tych osób, które nie mogą skorzystać z usług banku, a pilnie potrzebują gotówki. Wiążą się one ze sporymi kosztami, dlatego należy z nich korzystać w wyjątkowych sytuacjach i zawsze być pewnym całkowitego kosztu pożyczki. Nie należy też pożyczać pieniędzy po to, by spłacić inne zobowiązania.

Pożyczki długoterminowe bez BIK i KRD dla zadłużonych

Wiele z firm pożyczkowych sprawdza dokładnie historię kredytową, na tyle na ile to możliwe przy szybkiej procedurze online. Nie wszystkie jednak prześwietlają BIK i KRD, są więc też takie, w których pożyczkę dostaną osoby zadłużone czy nawet z komornikiem. Zła historia kredytowa nie przekreśla szans na pozabankową pożyczkę dla zadłużonych, dlatego warto przejrzeć ofertę dostępnych firm i jeżeli tylko spełnią nasze oczekiwania, wysłać wniosek. Potem pozostaje już tylko czekać – być może zostanie on zaakceptowany, a pożyczka długoterminowa trafi na nasze konto bez sprawdzania BIK czy KRD.

Pożyczki długoterminowe online bez BIK – jak znaleźć?

Pożyczki długoterminowe bez BIK online dostępne są oczywiście w Internecie, więc najlepszym sposobem na ich poszukiwanie będą oczywiście wyszukiwarki internetowe. Korzystając z nich, a właściwie z niej, bo wszyscy wiemy jaki adres wpisać, kiedy myślimy „wyszukiwarka”, znajdziemy recenzje konkretnych firm (zobacz nasze recenzje firmy pożyczkowych), a także opinie użytkowników (które także znajdziesz w naszym dziale firmy pożyczkowych :). Równie przydatne są porównywarki pożyczek długoterminowych online bez BIK i KRD – dzięki nim łatwo znajdziemy taką, która odpowiada naszym wymaganiom finansowym, oraz ilości i częstotliwości spłat. Wiele firmy oferuje także wakacje od spłat lub przywileje za wcześniejszą spłatę.

Pożyczki online bez BIK na raty

Pożyczki online dla zadłużonych są oczywiście dostępne na raty, są to tak zwane pożyczki długoterminowe. Raty, w zależności od firmy pożyczkowej, mogą być tygodniowe lub miesięczne, choć najczęściej spotkać można te drugie (wbrew temu, co wiele osób sądzi o pożyczkach długoterminowych dla zadłużonych). Wybór należy oczywiście do osoby, która decyduje się na pożyczkę, jednak większość z nas otrzymuje wynagrodzenie raz w miesiącu, dlatego jest to dużo lepszy wybór w takim wypadku. Należy też uważać na spłatę z tzw. wizytą domową, za która może przyjść nam zapłacić i to wcale nie małe pieniądze. Rynek pożyczek długoterminowych dla zadłużonych bez BIK i KRD to wciąż dziki Świat, który choć stale regulowany przez rządzących, wciąż przyciąga amatorów krętactwa i osób na potrzebujących.